sosyal, hümanist ve hayvansever ev arkadaşı aranıyor.

Diğer Detaylar

hukukçuyum avukat değilim. yazmayı çizmeyi söylemeyi üretmeyi severim. eve geçecek olursak 

Ev gibi ev. giriş kat ama yüksek giriş. kaçması kolay. 
İnanmazsınız elektrik ve su bile var. 
Yoğuşmalı olduğuna dair kuvvetli şüphelerimin bulunduğu kombili doğalgaz sistemi sayesinde üşüme problemine son. 
Bitti mi? bitmedi. 
Broadband wi-fi, digiturk, netflix, klima, büyük ekran tv, playstation4, çamaşır/bulaşık/kurutma makinesi gibi bir çok özelliği sayesinde full+full diyebilliriz. Özel sipariştir en dolu modelimizdir. 
Odanda ise çift kişilik yatak komodin ve gardırop  gibi yetersiz özellikler var. Ama benimki de yetersiz ben odada jakuzi seviyorum mesela ama yok.
Ziyadesiyle merkezi. metroya metrobüse trene yürüme mesafesinde. eskiden havalimanına da yakındı ama artık sadece ilana başvuracak cumhurbaşkanı ve bakanlar için havalimanına yakın. Şehir hayatından kafayı yerseniz, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne koşarak gidebileceğiniz bir mesafede. Bu arada koşarken üstünüzü başınızı yırtarak çıkarırken bağırırsanız hastaneye kabulunuz kolaylaşır.
Kiracı değil ev arkadaşı arıyorum lakin bir ev arkadaşında aradığım en önemli özelliği hala bulabilmiş değilim. Budist ev arkadaşım hiç olmadı mesela. Lakin içine atmayan, cahil olmayan, sanattan eğlenceden anlayan, saygının bedava verilen bir şey değil de kazanılan bir şey olduğunun farkında, dağıttığı toplayan ve fabrika gibi sigara içen biri olmaması tercih sebebidir. (aslında düşünce böyle biri yok bence. sanki ben de holdinge ceo alıyorum. insan olun insan) 
Entelektüel bir çevrem vardır. Genelde caz dinleyip, ayran içer, survivor izleriz. 
Köpeklerim ise köpekten korkana köpek sevdirir. Köpek fobisi olanların tedavısı için kullanılan özel eğitimli köpeklerden değil. Sadece daha önce sevdirmişliği var oradan biliyorum. 
ALL IN ONE. Fiyata faturalar dahil. duygusal destek, hukuki danışmanlık, yardım ve yataklık hariç. 
Depozito yok ama kira peşin. ev kira değil semt zaten bizim değil. 
İlanla ilgilenen kızlardan sağlık bakanlığınca onaylı kurumlardan alınmış ıslak imzalı period takvimi beyanı zorunludur zira ansızın amaçsız tartışmalara gark olmaktan imtina ederim.
İlanla ilgilenen erkeklerden ise askerlik durumu belgesi istenilmektedir. çünkü bu belge ile asker arkadaşı olmadığımızı ve beraber bot bağlamadığımızı kanıtlamak çok kolay. (bu arada ben kimseyle beraber bot bağlamadım parmak arası seviyorum ben)
Bir de başvurular için yaş sınırlaması bulunmasa da kafa olarak yaşlıların başvurusu işleme alınmayacaktır. "Yaşlandık be" şeklindeki amaçsız yakarışlara maruz kalmayı sevmiyorum. 
Hiperaktifleri yorucu bulduğum gibi, soyu tembel hayvanlara dayanan kişilere de tahammülsüzümdür. 
Bu detaylardan anlaşıldığı üzere de konuşmayı pek sevmem. 
son olarak kadın olup da kendi ilanında "bayan" arkadaş aradığını söyleyebilecek kadar dünyadan haberi olmayan kadınlar mesaj atmasın.

Yaklaşık Adres

yürüyerek bakırköy meydan/hızlı tren/marmaray-10 dk, incirli metro/metrobüse-20 dk, geniş güvenilir merkezi caddede

Evin Özellikleri
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
İlçe Bakırköy
Depozito Tutarı ()
Kişi Başı Aylık Kira 999 ₺
Evin İç Özellikleri İnternet, TV, Kablo TV, Buzdolabı, Bulaşık makinası, Ocak, Mikrodalga fırın, Klima, Duşakabin, Küvet, Çamaşır makinası, Kurutma makinası, Saç kurutucu, Balkon
Evin bulunduğu kat 1. Kat
Konutun türü Apartman dairesi
Eve yakın ulaşım imkanları Belediye otobüsü, Metro, Metrobüs, Banliyö Treni, Tramvay, Dolmuş durağı, Vapur/Feribot iskelesi
Evin Dış Özellikleri Açık otopark, Bahçe
Ev mobilyalı mı? Evet
Evde sigara içiliyor mu? Evet içiliyor
Evde çocuk yaşıyor mu? Hayır
Evde Sadece ben kalıyorum
Evde Kadın/erkek karışık kalıyoruz
Evin alanı 100 - 130 m² arası
Salon 1
Oda 2
İdeal Ev Arkadaşı Tanımı
Yaş aralığı 16 - 30
Cinsiyeti Kadın , Erkek
Evcil hayvanı olabilir mi? Farketmez, istediği evcil hayvanı besleyebilir
Uğraşı/Meslek Öğrenci olabilir, Öğretim görevlisi/Öğretmen olabilir, Özel sektör çalışanı olabilir, Devlet memuru olabilir, Evde çalışan olabilir, İşsiz olabilir
Sigara alışkanlığı Farketmez, içebilir
Alkol alışkanlığı Sosyal içici olabilir, Kullanabilir
Beslenme alışkanlığı Vegan/Vejeteryan olmayan, Vejeteryan olabilir, Vegan olabilir
Evde çocuğu ile birlikte kalabilir mi? Hayır, çocuğuyla kalamaz