Kadıköy Metrobüsteki 2+1 evime ev arkadaşı arıyorum

Diğer Detaylar

Merhaba, ilanı ev arkadaşımın (Zeynep) evden ayrılması gerektiği için 2+1 eve 2. kişi olarak açmıştım ama Zeynep belli olmayan bir süre daha kalacak bundan dolayı 2+1 evimize salonda kalacak (ayrı bir oda şeklinde) ev arkadaşı arıyoruz. Zeynep yaz başında, sonunda veya herhangi bir zamanda evden ayrıldığında istersek iki kişi olarak devam edebiliriz. Evimiz Kadıköy Kuyubaşı'nda Fahrettin Kerim Gökay Caddesi üzerinde, Marmara Üni Göztepe yerleşkesine 3 dk, Söğütlüçeşme metrobüse 10 dakika yürüme mesafesindedir. Cadde üzerinde olduğu için ulaşım sıkıntısı yoktur.

Salon evin en büyük ve en güneş alan odası bundan dolayı kira paylaşımını 500-400-400 şeklinde yapmayı düşünüyoruz. Evimiz bahçe katında ve bahçemiz vaar:) Maalesef ki bahçeye sadece salondan çıkış var bu durumu nasıl yapabileceğimizi konuşabiliriz. 

Bunların dışında benim Marmara endüstri mühendisliğinde üçüncü senem. Şu an için herhangi bir staj, iş vs yapmadığım için büyük bir zamanımı evde geçiriyorum. Bu yüzden de evi paylaşmaktan çok birlikte vakit geçirebileceğim bir arkadaş arıyorum. Zeynep İÜ siyaset son sınıf öğrecisi aynı zamanda çalışıyor. 

Evdeki hayatımızla ilgili olarak bir tane kedimiz var o yüzden hayvanları seven biri olması önemli :) Genel temizliği sırayla haftada bir detaylı bir şekilde yapıyoruz. Onun dışında bulaşıkların yıkanmaması vs şeklinde bir durum olmuyor. Gelecek olan arkadaşlarımızın da bu konuda hassas olmaları bizim için önemli:)

Evimizi paylaşacağımız arkadaşımızla sadece kirayı paylaşan insanlar olmak değil arkadaş olabilmeyi umut ediyoruz. Çok keyifli ve kullanışlı bir evimiz var, birbirimizin dilinden anlarsak oldukça güzel vakit geçirebiliriz. 
Daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz :)

Yaklaşık Adres

Marmara Üniversitesi Göztepe Fakültesi yanı

Evin Özellikleri
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
İlçe Kadıköy
Depozito Tutarı 500 ₺
Kişi Başı Aylık Kira 500 ₺
Evin bulunduğu kat Zemin kat
Konutun türü Apartman dairesi
Eve yakın ulaşım imkanları Belediye otobüsü, Metrobüs, Dolmuş durağı
Evin Dış Özellikleri Bahçe, Açık otopark
Ev mobilyalı mı? Evet
Evde sigara içiliyor mu? Hayır içilmiyor
Evde çocuk yaşıyor mu? Hayır
Evde İki kişi kalıyoruz
Evde Kalanların tamamı kadın
Evin alanı 60 - 100 m² arası
Salon 1
Oda 2
İdeal Ev Arkadaşı Tanımı
Yaş aralığı 20 - 24
Cinsiyeti Kadın
Uğraşı/Meslek Öğrenci olabilir
Sigara alışkanlığı Farketmez, içebilir
Alkol alışkanlığı Kullanmayan, Sosyal içici olabilir, Kullanabilir
Beslenme alışkanlığı Vegan/Vejeteryan olmayan, Vegan olabilir, Vejeteryan olabilir
Tertip/Düzen alışkanlığı Her zaman temiz ve düzenli olanlar
Evde çocuğu ile birlikte kalabilir mi? Hayır, çocuğuyla kalamaz