Kalacak Ev veya Ortak Ev Tutabileceğim Bir Arkadaş Arıyorum.

Diğer Detaylar

Merhaba,

Avrupa Yakası, Yeşil Holding'de 9-6 Arayüz Tasarımcısı olarak çalışıyorum düzenli bir işim mevcut. Yakın zamanda Bostancı/Kadıköy'de ev tutacağım veya o taraflarda evi olan, ev arkadaşı arayan varsada görüşebilirim. Kira ödemelerimde asla gecikme yaşatmam, günü gününe öderim. Düzene ve temizliğe önem veren birisiyim dolayısıyla ev arkadaşım ile birlikte evin genel temizliğini haftada bir defa veya iki haftada bir defa beraber olarak yapabilir, dilerse ortak günlük temizlikçi tutabiliriz. Odamı daima temiz tutar, bir yere çay döktüysem öylece bırakmam siler, bir eşyaya zarar verdiysem bırak kalsın diyip geçmez, yenisini alır veya tamir eder, ev arkadaşımdanda aynı şeyi beklerim.

Yerleşeceğim eve nadiren de olsa arkadaşımı davet ederek vakit geçirebilirim, aynı şey ev arkadaşım içinde geçerli, hatta hep beraber çıkıp sahil yapabilir, sinemaya, kahve içmeye, gezmelere gidip sosyalleşebiliriz. Sonuç itibari ile ev arkadaşlığından bahsediyoruz, ev sahipliğinden değil. Kimse oturduğu ve kirasını ortak ödediği bir evde misafirmiş gibi yaşamak istemez.

Kampçı ve özgür ruhlu birisiyim, genelde hafta sonları kamp ekipmanlarımı hazırlar şehir dışında veya şehir içinde kamp etkinliklerine, festivallere katılırım, bazen de evde, odamda bilgisayar başında çalışır, freelance olarak aldığım işleri yaparım. Ev arkadaşımın da dağcılığa, kampçılığa merakı varsa veya zaten yapıyorsa, bu aktiviteleri'de beraber gerçekleştirebiliriz.

İdeal Ev Tanımı
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Semtler Kadıköy
Verebileceğim Aylık Kira (TL) 1300 ₺
Depozito verebilir misiniz? Evet verebilirim
Konutun türü Müstakil ev, Rezidans, Çatı katı (Teras), Apartman dairesi
Kendi odam olmalı Kendime ait odam olmalı
Kendi banyom olmalı Farketmez, banyoyu paylaşabilirim
Evde Kalacağım Süre En az 6 ay
İdeal Ev Arkadaşı Tanımı
Yaş aralığı 16 - 99
Cinsiyeti Erkek
Uğraşı/Meslek Öğrenci olabilir, Öğretim görevlisi/Öğretmen olabilir, Özel sektör çalışanı olabilir, Devlet memuru olabilir, Asker olabilir, Polis olabilir, Evde çalışan olabilir
Sigara alışkanlığı Farketmez, içebilir
Alkol alışkanlığı Sosyal içici olabilir, Kullanabilir, Kullanmayan
Beslenme alışkanlığı Vejeteryan olabilir, Vegan olabilir
Evde çocuğu ile birlikte kalabilir mi? Hayır, çocuğuyla kalamaz