Merkezi ilçelerde kalacak yer arıyorum

Diğer Detaylar

Merhaba, ben kyk yurdunda kaliyordum, bu korona nedeniyle dışarı atıldık biliyorsunuz, su an İzmir'deyim, İstanbul'da kalacak bir oda arıyorum. Fatih, Beyoğlu, Kadıköy, Beşiktaş, Üsküdar, Şişli, tüm metro hatti ve onlara cok uzak olmayan her yer olabilir. Özellikle bir ilçe söylemiyorum. Ben İstanbul Üniversitesinde okuyorum, sene okul acilinca problem çıkmasın istiyorum. Ama duruma göre kısa süreliğine de kalabilirim. 


Su an her sey birden olduğu için maddi olarak biraz sıkıntılı bir süreç, o yüzden saydığım ilcelerin çoğu yeri zaten uygun olmayacak galiba. Olabildiğince ucuz bir yer arıyorum. Bir de her sey belirsiz, duruma göre, yani eger anlasirsak, 3 nisandan sonra hemen de gelebilirim, ya da Mayıs haziran gibi de gelebilirim. Kısa sureli de olabilir, en az bir ay olmak şartıyla. Tercihim sürekli kalacağım bir yer tabi ki. Evden çok uyumlu bir arkadas ve mevkisi daha onemli benim icin.

Eşcinsel olduğum için bu sorun etmeyecek hatta kendisi de lgbti biri olursa daha iyi olur, ama sart değil, homofobik olmasın yeter.

Evdeki kurallariniz var ise, ki olmalı, acikca basta konusulmasi herkes için daha iyi. Dürüst ve şeffaf olunmalı. Bunları özelde konuşuruz. 

Serdar


İdeal Ev Tanımı
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Semtler Beyoğlu
Verebileceğim Aylık Kira (TL) 500 ₺
Depozito verebilir misiniz? Hayır veremem
Konutun türü Apartman dairesi
Kendi odam olmalı Kendime ait odam olmalı
Kendi banyom olmalı Farketmez, banyoyu paylaşabilirim
Evde Kalacağım Süre En az 3 ay
İdeal Ev Arkadaşı Tanımı
Yaş aralığı 16 - 30
Cinsiyeti Kadın , Erkek
Evcil hayvanı olabilir mi? Kedi besleyebilir
Uğraşı/Meslek Öğrenci olabilir, Özel sektör çalışanı olabilir, Evde çalışan olabilir, Öğretim görevlisi/Öğretmen olabilir, Devlet memuru olabilir, İşsiz olabilir
Sigara alışkanlığı Farketmez, içebilir
Alkol alışkanlığı Kullanabilir
Beslenme alışkanlığı Vegan olabilir, Vegan/Vejeteryan olmayan, Vejeteryan olabilir
Evde çocuğu ile birlikte kalabilir mi? Hayır, çocuğuyla kalamaz