Temiz, düzenli ve zeki ev arkadaşı arıyorum

Diğer Detaylar

Merhaba adım Burak 20 yaşındayım, 2 yıldır kendi işimle ilgileniyorum internet üzerinden satış yapıyorum ve satış yapanlara danışmanlık yapıyorum. Bu işle alakalı kendi alanımda uzmanım. Ailem sebebiyle evden çıkmam gerekiyor. Gün içinde bilgisayardan 4-5 kez kalkıyorum diyebilirim. Biraz asosyal oldum, sosyalleşmek için arada dışarı çıkabilir gezebiliriz. Boyum 1.85 müzik dinlemeyi kitap okumayı, kendimi ve etrafımdakileri geliştirmeyi severim. Zamanımı boşa harcamayı sevmem, televizyon izlemem, kötü enerjilerden daima uzak durmayı tercih ederim. Bu aralar meditasyona ilgi duymaya başladım. İnternet üzerinden çalıştığım için çevrem baya geniş her konuda ev arkadaşıma destek olmak isterim. Hatta yapabilirse ona satış ve pazarlama yapmayı, maaşlı işinden kurtulmasını öğretmek isterim şuanda da etrafımdakilere bunu öğretmeye herkesi kendi işinin sahibi yapmaya çalışıyorum. Her ne kadar insanlar enerjilerini kaybedip etrafındakilerininde enerjilerini kaybetmelerine yol açmaya çalışsada daima enerjimi yüksek tutmak için elimden geleni yapıyorum. Sigara kullanmıyorum. Teşekkür ederim, hoşçakalın. 
instagram adresim: *********** (eğer takip isteği gönderirseniz mesaj olarak adresi buradan aldığınızı belirtirseniz sevinirim, tanımadıklarımı onaylamıyorum çünkü)

İdeal Ev Tanımı
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Semtler Adalar, Ataşehir, Beşiktaş, Beyoğlu, Kadıköy, Küçükçekmece, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu
Verebileceğim Aylık Kira (TL) 800 ₺
Depozito verebilir misiniz? Evet verebilirim
Konutun türü Apartman dairesi, Müstakil ev, Rezidans
Kendi odam olmalı Farketmez, odamı paylaşabilirim
Kendi banyom olmalı Farketmez, banyoyu paylaşabilirim
Evde Kalacağım Süre En az 1 yıl
İdeal Ev Arkadaşı Tanımı
Yaş aralığı 16 - 99
Cinsiyeti Kadın
Uğraşı/Meslek Öğrenci olabilir, Evde çalışan olabilir, Özel sektör çalışanı olabilir, Devlet memuru olabilir, Öğretim görevlisi/Öğretmen olabilir
Sigara alışkanlığı Farketmez, içebilir
Alkol alışkanlığı Kullanmayan, Sosyal içici olabilir, Kullanabilir
Beslenme alışkanlığı Vegan/Vejeteryan olmayan, Vejeteryan olabilir, Vegan olabilir
Tertip/Düzen alışkanlığı Her zaman temiz ve düzenli olanlar
Evde çocuğu ile birlikte kalabilir mi? Farketmez, çocuğu ile kalabilir