ÜSKÜDAR' DA MARMARAY' A, VAPURA 15DK MESAFEDE KİRALIK EŞYALI ODA

Diğer Detaylar

Merhaba,

Evimin eşyalı odasına kiracı arıyorum. 
Size kendimden bahsedeyim. Ben şeyma, mimar sinan g.s.u. de heykel okuyorum, evde olduğum zamanlar dijital çizim yapıyorum. Japonca öğrenmeye çalışıyorum. Temizlik yapmayı seviyorum, ama hastası değilim. =) 
Evim Üsküdar'da, mimar sinan mahallesi şair ruhi sokakta. Eve gelirken yaklaşık *300 merdiven basamağı var* spor yapmak isteyip, bi türlü başlayamayanlar bu odayı kiralayabilir:D asansör de var kullanabilecegimiz ama ben basamakları tercih ediyorum. Eve 30 adim mesafede gece 12ye kadar açık bir bakkal var. Şu an buzdolabı yok bu ay icinde alacağım. Apartman aidatı 30 tl. Ikiye böleceğiz. Kiralanacak oda temiz, ama gelen kişi taşınmadan önce bi temizlik yapsın kendine göre. Banyo ve tuvalet ayri, banyoda dusakabin yok. Odalar dışarı değil boşluğa bakıyorlar. Salon baya gun isigi aliyor, ve kullanima uygun. Ilgilenen olursa fotoğraf çekip gösteririm. Evcil hayvanım yok, ama olabilir. Ben çok seviyorum hayvanları ihtiyacı olan bir hayvan görürsem eve getiririm iyileşene kadar, hemen yakında bir belediye veteriner kliniği var. O yuzden alerjisi olan Ya da hayvan sevmeyen biri ile yapamam. Sevgilim gelir kalır bende. Misafirinize karışmam, sadece her gün farklı birilerinin gelmesi farklı bir durum, kendimi güvende hissetmem ve yolları ayırmak durumunda kalırım. 750+faturalar şeklinde eşyalı odayı kiralamak istiyorum, bu yazdıklarım ile ilgili sorununuz yoksa yazabilirsiniz..  15inden 15ine kira veriyorum. Bu ay icinde gelirseniz ona gore hesaplayacağız. =) görüşürüz. :))

Yaklaşık Adres

Mimar Sinan mah. Sair Ruhi Sk

Evin Özellikleri
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
İlçe Üsküdar
Kişi Başı Aylık Kira 750 ₺
Evin İç Özellikleri İnternet, Çamaşır makinası, Ocak, Saç kurutucu
Evin bulunduğu kat Zemin kat
Konutun türü Apartman dairesi
Eve yakın ulaşım imkanları Belediye otobüsü, Dolmuş durağı, Banliyö Treni, Vapur/Feribot iskelesi
Ev mobilyalı mı? Evet
Evde sigara içiliyor mu? Evet içiliyor
Evde çocuk yaşıyor mu? Hayır
Evde İki kişi kalıyoruz
Evde Kadın/erkek karışık kalıyoruz
Evin alanı 60 - 100 m² arası
Salon 1
Oda 2
İdeal Ev Arkadaşı Tanımı
Yaş aralığı 20 - 26
Cinsiyeti Kadın
Evcil hayvanı olabilir mi? Farketmez, istediği evcil hayvanı besleyebilir
Uğraşı/Meslek Öğrenci olabilir, Öğretim görevlisi/Öğretmen olabilir, Özel sektör çalışanı olabilir, Evde çalışan olabilir, İşsiz olabilir
Sigara alışkanlığı Farketmez, içebilir
Alkol alışkanlığı Kullanabilir
Beslenme alışkanlığı Vegan/Vejeteryan olmayan, Vejeteryan olabilir, Vegan olabilir
Evde çocuğu ile birlikte kalabilir mi? Hayır, çocuğuyla kalamaz