BAYAN/BAYANLAR KALIYOR, METRO-METROBÜSE YAKIN EV ARIYORUM

Diğer Detaylar

Merhabalar arkadaşlar.

Üniversite mezunuyum. Şimdilikte büyük bir hastanede çalışıyorum. Düzgün, dürüst, saygılı ve uyumsal bir ev arkadaşı arıyorum. Eve sürekli yabancılar gelmeyen (dün tanıştınız insanı eve getirmekten bahs ediyorum), temiz, güvenli ve sakin ev olması önemli. Sevgiliniz, nışanlınız gelebilir, aile yada yakın arkadaş çevreniz de gelebilir, hatta evde partilarda yapabiliriz, bu beni sürekli olmadığı süre rahatsız etmez, Yeni insanlar ile tanışmayı seven bir insanım. Başka birisinin eşyalarına saygı duyar biri ve 'personal space'e saygı duyar birisi olsanız mesaj yazabilirsiniz. Temizlik konusunda aşırı hassas değilim, evde pek bulunmadığım için haftada bir veya 2 kere temizliğe girebilirim. evde pek bulunmadığımdan dolayı evde pislenmiyor. Yemek yapmayı seviyorum, ama zamanım olmadığından dolayı pek giremiyorum yemek yapmaya. Sigara kokusundan rahatsız oluyorum, sigara içsenizde ev dışında içmeniz ricam olur. 

Ödeme konusunda dürüst olmanızı isterim ve ödemeleri aksatmamda. Şu an masraflarım çoğaldı zaman ve dolayısı ile depozito veremem. 

Madeni biriyim, takıntılarım ve tabularım yok. Sorun yada yanlış anlaşılma olduğu zaman konuşulmasını tercih ederim çünkü konuşulunca herşeye çözüm bulunur.
Özel hayatınıza saygı duyarım ve aynısını sizden de beklerim.
Ayda 2-3 kere erkek arkadaşımın misafir olması sorun teşkil etmemeli çünkü başka misafırımde gelmez ve olmuyor, ailem yurt dışında, çoğu arkadaşımda.

Kedileri çok seviyorum, biraz zaman sonra hatta kedi almayı düşünüyorum o yüzden kediniz olması beni rahatsız etmez hatta sevinirim kediniz olmasına :). Köpekleride seviyorum ama fobim olduğu için yaşayamam sanırım. Hobbilerim çok, ev arkadaşım dilerse beraber zamanda geçirebiliriz. Benim için önemlisi evde kalacak insan evi sadece o kiralıyor gibi davranmaması, evdeki alınacak kararlar beraber alınması, evde kalacak herkes eşit olmasıdır. Çok uyumsal, sakin, düzgün bir insan olduğuma zaman sonra emin olabilirsiniz :) 
İdeal Ev Tanımı
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Semtler Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Sultangazi, Şişli, Üsküdar
Verebileceğim Aylık Kira (TL) 700 ₺
Depozito verebilir misiniz? Hayır veremem
Konutun türü Apartman dairesi, Rezidans, Müstakil ev, Çatı katı (Teras)
Kendi odam olmalı Kendime ait odam olmalı
Kendi banyom olmalı Farketmez, banyoyu paylaşabilirim
Evde Kalacağım Süre En az 6 ay
İdeal Ev Arkadaşı Tanımı
Yaş aralığı 18 - 30
Cinsiyeti Kadın
Evcil hayvanı olabilir mi? Farketmez, istediği evcil hayvanı besleyebilir
Uğraşı/Meslek Öğrenci olabilir, Özel sektör çalışanı olabilir, Evde çalışan olabilir, Öğretim görevlisi/Öğretmen olabilir, Devlet memuru olabilir
Sigara alışkanlığı Farketmez, içebilir
Alkol alışkanlığı Sosyal içici olabilir
Beslenme alışkanlığı Vejeteryan olabilir, Vegan olabilir
Evde çocuğu ile birlikte kalabilir mi? Hayır, çocuğuyla kalamaz