Evarkadaşı Nasıl Çalışır

Evarkadasi.com; akıllı sistemi ile ihtiyacına ve sana en uygun evi ya da güvenilir ev arkadaşını bulmana yardımcı olur.

İhtiyacın ne olursa olsun; ücretsiz üye olabileceğin bu sistemde sana uygun ilanları inceleyebilir ya da kendi ilanını güvenle oluşturabilirsin.


Evarkadasi.com'da neler yapabilirsin?

Ev sahibiysen ve evini paylaşabileceğin güvenilir bir ev arkadaşı arıyorsan; ev arkadaşı olmak istiyorum ilanlarını inceleyebilirsin. Sana uygun olduğunu düşündüğün bir ilan bulamazsan, kendi ilanını ücretsiz oluşturabilir ve seninle iletişime geçmelerini sağlayabilirsin.


Ev arkadaşı olmak istiyorsan; ev arkadaşı arıyorum ilanlarını inceleyip sana en uygun ilan sahibi ile iletişime geçebilirsin. Ya da ev arkadaşı olmak istiyorum ilanlarını inceleyebilir, seninle aynı şartlarda ev arayan birisi ile beraber bir ev kiralayabilirsin. Sana uygun olduğunu düşündüğün bir ilan bulamazsan, kendi ilanını ücretsiz oluşturabilir ve seninle iletişime geçmelerini sağlayabilirsin.


Ev sahibi isen ve evini bekar ya da öğrencilere kiralamak istiyorsan; evinin özelliklerini, fotoğraflarını ve aradığın kiracı özelliklerini belirteceğin ücretsiz bir ilan yayınlayabilirsin.


"Doğrulanmış ve güvenli üyelik" nedir?

Evarkadasi.com'da kayıtlı tüm üyeliklerin gerçek ve güvenilir olması için bizim için çok önemli!

Bu yüzden her üyelik e-posta ve sms(opsiyonel) ile doğrulanıyor ve doğrulanmayan e-posta adreslerine bağlı üyeliklerin diğer üyeler ile iletişim kurması engelleniyor.

Kayıt olurken cep telefonu numarası belirtilmesi durumunda, telefon numarası SMS ile doğrulanıyor.

Hem e-posta hem de sms doğrulaması yapılan üyelikler "doğrulanmış ve güvenli üyelik" rozeti alıyor. Böylece hem üyeliği hem de ilanı daha güvenli oluyor.

Evarkadasi.com ile paylaşılan hiçbir bilgi, diğer üyeler de dahil olmak üzere kesinlikle 3. bir şahıs ile paylaşılmıyor.

Sen de kendine en uygun evi ya da ev arkadaşını hemen bulmak için ilanını oluştur.


Buraya tıkla ve üye kayıt sayfasına git!